Hyundai Tucson IV facelift
SUV
Na trhu od 2022 - současnost


Motorizace a spotřeba Hyundai Tucson IV facelift
| Název | Palivo | Výkon | Převodovka | Pohon | Zrychlení 0–100 km/h | Spotřeba |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,6 CRDi (115 Hp) | Diesel | 85 kW (115 HP) | Manuál | Přední | 12,1 s | 5,4 l/100 km |
| 1,6 CRDi MHEV (136 Hp) | Hybrid | 100 kW (136 HP) | Manuál | Přední | 11,4 s | 5,1 l/100 km |
| 1,6 CRDi MHEV (136 Hp) DCT-7 | Hybrid | 100 kW (136 HP) | Automat. | Přední | 11,4 s | 5,3 l/100 km |
| 1,6 CRDi MHEV (136 Hp) DCT-7 AWD | Hybrid | 100 kW (136 HP) | Automat. | 4x4 | 11,6 s | 5,6 l/100 km |
| 1,6 T-GDI 110 kW 7DCT | Benzín | 110 kW (150 HP) | Automat. | Přední | 9,6 s | 7,1 l/100 km |
| 1.6 T-GDI 132 kW 7st. DCT | Benzín | 130 kW (177 HP) | Automat. | 4x4 | 9 s | 7,5 l/100 km |
| 1,6 T-GDI (160 Hp) | Benzín | 118 kW (160 HP) | Manuál | Přední | 9,9 s | 6,8 l/100 km |
| 1,6 T-GDI (160 Hp) DCT-7 | Benzín | 118 kW (160 HP) | Automat. | Přední | 189 s | - |
| 1.6 T-GDI (160 Hp) DCT-7 | Benzín | 100 kW (136 HP) | Automat. | Přední | 11,4 s | 5,3 l/100 km |
| 1,6 T-GDI HEV (215 Hp) AUTOMATIC-6 | Hybrid | 158 kW (215 HP) | Automat. | Přední | 8,2 s | 5,7 l/100 km |
| 1,6 T-GDI HEV (215 Hp) AUTOMATIC-6 AWD | Hybrid | 158 kW (215 HP) | Automat. | 4x4 | 8,5 s | 6,4 l/100 km |
| 1,6 T-GDI MHEV (160 Hp) DCT-7 | Hybrid | 118 kW (160 HP) | Automat. | Přední | 9,4 s | 6,3 l/100 km |
| 1,6 T-GDI MHEV (160 Hp) DCT-7 AWD | Hybrid | 118 kW (160 HP) | Automat. | 4x4 | 8,5 s | 6,9 l/100 km |
| 1,6 T-GDI PHEV (252 Hp) AUTOMATIC-6 | Hybrid | 185 kW (252 HP) | Automat. | Přední | 8,1 s | 1,2 l/100 km |
| 1,6 T-GDI PHEV (252 Hp) AUTOMATIC-6 AWD | Hybrid | 185 kW (252 HP) | Automat. | 4x4 | 8,1 s | 1,2 l/100 km |
- Palivo
- Diesel
- Výkon
- 85 kW (115 HP)
- Převodovka
- Manuál
- Pohon
- Přední
- Zrychlení 0–100 km/h
- 12,1 s
- Spotřeba
- 5,4 l/100 km
- Palivo
- Hybrid
- Výkon
- 100 kW (136 HP)
- Převodovka
- Manuál
- Pohon
- Přední
- Zrychlení 0–100 km/h
- 11,4 s
- Spotřeba
- 5,1 l/100 km
- Palivo
- Hybrid
- Výkon
- 100 kW (136 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- Přední
- Zrychlení 0–100 km/h
- 11,4 s
- Spotřeba
- 5,3 l/100 km
- Palivo
- Hybrid
- Výkon
- 100 kW (136 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- 4x4
- Zrychlení 0–100 km/h
- 11,6 s
- Spotřeba
- 5,6 l/100 km
- Palivo
- Benzín
- Výkon
- 110 kW (150 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- Přední
- Zrychlení 0–100 km/h
- 9,6 s
- Spotřeba
- 7,1 l/100 km
- Palivo
- Benzín
- Výkon
- 130 kW (177 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- 4x4
- Zrychlení 0–100 km/h
- 9 s
- Spotřeba
- 7,5 l/100 km
- Palivo
- Benzín
- Výkon
- 118 kW (160 HP)
- Převodovka
- Manuál
- Pohon
- Přední
- Zrychlení 0–100 km/h
- 9,9 s
- Spotřeba
- 6,8 l/100 km
- Palivo
- Benzín
- Výkon
- 118 kW (160 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- Přední
- Zrychlení 0–100 km/h
- 189 s
- Spotřeba
- -
- Palivo
- Benzín
- Výkon
- 100 kW (136 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- Přední
- Zrychlení 0–100 km/h
- 11,4 s
- Spotřeba
- 5,3 l/100 km
- Palivo
- Hybrid
- Výkon
- 158 kW (215 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- Přední
- Zrychlení 0–100 km/h
- 8,2 s
- Spotřeba
- 5,7 l/100 km
- Palivo
- Hybrid
- Výkon
- 158 kW (215 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- 4x4
- Zrychlení 0–100 km/h
- 8,5 s
- Spotřeba
- 6,4 l/100 km
- Palivo
- Hybrid
- Výkon
- 118 kW (160 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- Přední
- Zrychlení 0–100 km/h
- 9,4 s
- Spotřeba
- 6,3 l/100 km
- Palivo
- Hybrid
- Výkon
- 118 kW (160 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- 4x4
- Zrychlení 0–100 km/h
- 8,5 s
- Spotřeba
- 6,9 l/100 km
- Palivo
- Hybrid
- Výkon
- 185 kW (252 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- Přední
- Zrychlení 0–100 km/h
- 8,1 s
- Spotřeba
- 1,2 l/100 km
- Palivo
- Hybrid
- Výkon
- 185 kW (252 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- 4x4
- Zrychlení 0–100 km/h
- 8,1 s
- Spotřeba
- 1,2 l/100 km
Rozměry Hyundai Tucson IV facelift
- Délka
- 4 500 mm
- Šířka
- 1 865 mm
- Výška
- 1 650 mm
- Rozvor
- 2 680 mm
- Provozní hmotnost
- 1 520–1 889 kg
Vejde se Hyundai Tucson IV facelift na běžné stání a do garáže?
Počítáme s rezervou 20 cm na každé straně: standardní stání měří 2,5 × 5 m, běžná vrata garáže jsou vysoká 2 m.
- standardní stání 2,5 × 5 mano, rezerva 30 cm na délku a 44 cm na šířku
- vrata garáže 2 mano, rezerva 15 cm
Srovnání se segmentem SUV
- Délka -20 cm oproti mediánu SUV
- Šířka +2 cm oproti mediánu SUV
- Výška -5 cm oproti mediánu SUV
Objem kufru, nádrž a spotřeba
- Objem kufru
- 546–1 725 l
- Objem palivové nádrže
- 7–54 l
- Spotřeba kombinovaná
- 1,2–7,5 l/100 km
Videa Hyundai Tucson IV facelift
Časté otázky
Jaké má Hyundai Tucson IV facelift rozměry?
Hyundai Tucson IV facelift měří 4 500 mm na délku, 1 865 mm na šířku a 1 650 mm na výšku. Rozvor náprav měří 2 680 mm.
Vejde se Hyundai Tucson IV facelift do běžné garáže?
Na standardní stání 2,5 × 5 m se Hyundai Tucson IV facelift vejde s rezervou 30 cm na délku a 44 cm na šířku a pod vrata garáže 2 m projede s rezervou 15 cm. Počítáme s manévrovací rezervou 20 cm na každé straně.
Jak vysoký je Hyundai Tucson IV facelift?
Hyundai Tucson IV facelift měří na výšku 1 650 mm. Pod vrata garáže 2 m projede s rezervou 15 cm.
Jak velký má Hyundai Tucson IV facelift kufr?
Hyundai Tucson IV facelift má objem kufru 546 až 1 725 litrů.
Jakou má Hyundai Tucson IV facelift nádrž?
Hyundai Tucson IV facelift má nádrž o objemu 7–54 litrů podle motorizace.
Jaké motory má Hyundai Tucson IV facelift?
Hyundai Tucson IV facelift nabízí 15 motorizací (Diesel, Hybrid, Benzín). Výkon se pohybuje od 85 do 185 kW.
Jakou má Hyundai Tucson IV facelift spotřebu?
Hyundai Tucson IV facelift má kombinovanou spotřebu 1,2–7,5 l/100 km podle zvolené motorizace.
Jaké výbavy má Hyundai Tucson IV facelift?
Hyundai Tucson IV facelift se nabízí ve 11 výbavách — 20 Years FL, 20 Years LUXURY FL, COMFORT FL, GO Czech!, N LINE FL, N LINE PREMIUM FL, N LINE STYLE FL, PREMIUM FL, PREMIUM LUXURY FL, SMART FL, STYLE FL.
Od kdy se Hyundai Tucson IV facelift vyrábí?
Hyundai Tucson IV facelift se vyrábí v období 2022 - současnost.
Často
kladené otázky
Vyplatí se mi operativní leasing?
Operativní leasing se vyplatí především těm, kdo chtějí nový vůz bez velké počáteční investice a s předvídatelnými měsíčními náklady. Měsíční splátka zahrnuje financování i amortizaci vozidla a obvykle také pojištění a servis – většina nákladů je tak soustředěná do jedné částky. Pro firmy a OSVČ přináší operativní leasing daňovou výhodu – měsíční splátky jsou plně daňově uznatelným nákladem. Pro soukromé osoby je hlavní výhodou absence starostí s prodejem ojetiny a ochrana před nečekanými náklady na opravy. Na konci smlouvy vůz jednoduše vrátíte a můžete přesednout do nového. Odpadá tak riziko ztráty hodnoty vozu, které při běžném vlastnictví může dosáhnout desítek procent pořizovací ceny. Díky tomu, že Cartop spolupracuje se všemi velkými leasingovými společnostmi na českém trhu, dokážeme najít objektivně nejvýhodnější nabídku pro vaši konkrétní situaci.
Proč jsou vaše nabídky tak zajímavé?
Naše nabídky jsou zajímavé díky unikátnímu obchodnímu modelu. Vozy řešíme ve velkých objemech přímo s importéry a autorizovanými dealery, čímž získáváme výrazně lepší nákupní podmínky než běžný zákazník. Tyto podmínky pak kombinujeme s financováním od všech velkých leasingových společností působících v České republice. Jsme jediní na trhu, kdo může spolupracovat se všemi poskytovateli – nejsme vázáni na jednu značku ani jednu leasingovou společnost. Díky tomu vám dokážeme objektivně porovnat desítky variant a doporučit tu, která nejlépe odpovídá vašim potřebám. Výsledkem je průměrná úspora oproti přímému oslovení jednoho dealera nebo leasingové společnosti. Každá nabídka na našem webu navíc prošla interním filtrem výhodnosti – zobrazujeme pouze vozy a konfigurace, které dávají ekonomicky smysl.
Pro koho jsou nabídky určené?
Naše nabídky jsou určené pro firmy, osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) i soukromé osoby. Cena je vždy stejná bez ohledu na to, zda auto pořizuje velká společnost, živnostník nebo jednotlivec. Firmy oceňují operativní leasing zejména kvůli daňové optimalizaci a přehlednému řízení nákladů na vozový park. OSVČ využívají možnost mít nový vůz bez jednorázové investice, která by zatížila jejich podnikání. Soukromé osoby volí operativní leasing pro pohodlí a předvídatelnost – jedna měsíční částka pokryje vše od servisu po pojištění. Všechny naše klienty spojuje to, že chtějí mít náklady na auto pod kontrolou a ušetřené prostředky využít efektivněji. Nabízíme vozy více než 50 značek, od městských hatchbacků po prémiová SUV, takže si vybere opravdu každý.
Co potřebuji ke schválení operativního leasingu?
Proces schválení je jednoduchý a probíhá kompletně online. U firem a OSVČ stačí doložit daňová přiznání za poslední dvě účetní období. U soukromých osob postačí potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. K tomu přidáte kopii občanského průkazu a řidičského průkazu – a to je vše. Celé schválení probíhá elektronicky, bez složitého papírování a osobních návštěv. Nemáte dvouletou historii podnikání? Není to překážka. U začínajících firem a OSVČ nám stačí doložit poslední tři měsíce účetní historie, případně můžete využít institut ručitele. Vždy hledáme cestu, jak řešení nastavit tak, aby vyhovovalo vaší konkrétní situaci. Schválení zpravidla proběhne do 2 až 3 dnů, u jednodušších žádostí i do 24 hodin, a o každém kroku vás budeme informovat.
Kdo je smluvním partnerem?
Cartop vystupuje jako tvůrce nabídek a nezávislý poradce – nejsme leasingová společnost ani autorizovaný dealer. Smluvním partnerem, se kterým uzavíráte leasingovou smlouvu, je vždy jedna z renomovaných leasingových společností působících na českém trhu. Patří mezi ně například společnosti ze skupin velkých bank a mezinárodních finančních institucí. Vůz si pak přebíráte u autorizovaného dealera dané značky. Díky tomuto modelu máte jistotu, že vaše smlouva je kryta stabilní finanční institucí, a zároveň získáváte výhodu nezávislého porovnání nabídek, které Cartop zajišťuje. Pokud byste v budoucnu potřebovali řešit cokoliv ohledně smlouvy, jsme vám k dispozici jako prostředník a poradce po celou dobu trvání leasingu.
Kde a jak probíhá předání vozu?
Předání vozu probíhá vždy u autorizovaného dealera dané značky – jedná se o největší a nejlépe vybavené showroomy v České republice. Termín předání si zvolíte sami podle svých možností. U vozů, které máme skladem, předání obvykle proběhne do 10 pracovních dnů od podpisu smlouvy. Vůz nejprve projde kompletní předprodejní kontrolou, důkladným vyčištěním a registrací. Při samotném předání vás pracovník dealera provede všemi funkcemi vozu, nastaví vám základní systémy a zodpoví případné dotazy. Celý proces trvá přibližně 30 až 60 minut. Pokud objednáváte vůz z výroby, předání naplánujeme ihned po jeho dodání do České republiky. O každém kroku vás budeme průběžně informovat, abyste přesně věděli, kdy svůj nový vůz převezmete.
Prohlédněte si:

Jsme tu pro vás
Po - Pá; 9-18 hod.
Dáme vám
TOP nabídku
Zanechte nám kontakt a nechte to na nás. Na základě vašich požadavků vám pošleme konkrétní nabídku s jasnými informacemi a férovou cenou.





