BMW X4 M (F98, facelift 2021)
SAC
Na trhu od 2020 - 2024
Poslední generace X4 M
Obrázek není k dispozici

Motorizace a spotřeba BMW X4 M
| Název | Palivo | Výkon | Převodovka | Pohon | Zrychlení 0–100 km/h | Spotřeba |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competition 3.0 (510 Hp) M xDrive M Steptronic | Benzín | 375 kW (510 HP) | Automat. | 4x4 | 3,8 s | - |
| M30i (480 Hp) xDrive | Benzín | 353 kW (480 HP) | Automat. | 4x4 | 4 s | 10,7 l/100 km |
| M40d (340 Hp) xDrive | Diesel | 250 kW (340 HP) | Automat. | 4x4 | 4,9 s | 7 l/100 km |
| M40i (360 Hp) xDrive | Benzín | 265 kW (360 HP) | Automat. | 4x4 | 4,9 s | 8,7 l/100 km |
- Palivo
- Benzín
- Výkon
- 375 kW (510 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- 4x4
- Zrychlení 0–100 km/h
- 3,8 s
- Spotřeba
- -
- Palivo
- Benzín
- Výkon
- 353 kW (480 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- 4x4
- Zrychlení 0–100 km/h
- 4 s
- Spotřeba
- 10,7 l/100 km
- Palivo
- Diesel
- Výkon
- 250 kW (340 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- 4x4
- Zrychlení 0–100 km/h
- 4,9 s
- Spotřeba
- 7 l/100 km
- Palivo
- Benzín
- Výkon
- 265 kW (360 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- 4x4
- Zrychlení 0–100 km/h
- 4,9 s
- Spotřeba
- 8,7 l/100 km
Rozměry BMW X4 M
- Délka
- 4 754 mm
- Šířka
- 1 927 mm
- Výška
- 1 620 mm
- Rozvor
- 2 864 mm
- Rozchod vpředu
- 1 617 mm
- Rozchod vzadu
- 1 632 mm
- Provozní hmotnost
- 1 995–2 095 kg
Vejde se BMW X4 M na běžné stání a do garáže?
Počítáme s rezervou 20 cm na každé straně: standardní stání měří 2,5 × 5 m, běžná vrata garáže jsou vysoká 2 m.
- standardní stání 2,5 × 5 mano, rezerva 5 cm na délku a 37 cm na šířku
- vrata garáže 2 mano, rezerva 18 cm
Srovnání se segmentem SUV
- Délka +5 cm oproti mediánu SUV
- Šířka +8 cm oproti mediánu SUV
- Výška -8 cm oproti mediánu SUV
Objem kufru, nádrž a spotřeba
- Objem kufru
- 525–1 430 l
- Objem palivové nádrže
- 65–68 l
- Spotřeba kombinovaná
- 7–10,7 l/100 km
Časté otázky
Jaké má BMW X4 M rozměry?
BMW X4 M měří 4 754 mm na délku, 1 927 mm na šířku a 1 620 mm na výšku. Rozvor náprav měří 2 864 mm.
Vejde se BMW X4 M do běžné garáže?
Na standardní stání 2,5 × 5 m se BMW X4 M vejde s rezervou 5 cm na délku a 37 cm na šířku a pod vrata garáže 2 m projede s rezervou 18 cm. Počítáme s manévrovací rezervou 20 cm na každé straně.
Jak vysoký je BMW X4 M?
BMW X4 M měří na výšku 1 620 mm. Pod vrata garáže 2 m projede s rezervou 18 cm.
Jak velký má BMW X4 M kufr?
BMW X4 M má objem kufru 525 až 1 430 litrů.
Jakou má BMW X4 M nádrž?
BMW X4 M má nádrž o objemu 65–68 litrů podle motorizace.
Jaké motory má BMW X4 M?
BMW X4 M nabízí 4 motorizace (Benzín, Diesel). Výkon se pohybuje od 250 do 375 kW.
Jakou má BMW X4 M spotřebu?
BMW X4 M má kombinovanou spotřebu 7–10,7 l/100 km podle zvolené motorizace.
Jaké výbavy má BMW X4 M?
BMW X4 M se nabízí ve 1 výbavě — M Modely.
Od kdy se BMW X4 M vyrábí?
BMW X4 M se vyrábí v období 2020 - 2024.
Často
kladené otázky
Vyplatí se mi operativní leasing?
Operativní leasing se vyplatí především těm, kdo chtějí nový vůz bez velké počáteční investice a s předvídatelnými měsíčními náklady. Měsíční splátka zahrnuje financování i amortizaci vozidla a obvykle také pojištění a servis – většina nákladů je tak soustředěná do jedné částky. Pro firmy a OSVČ přináší operativní leasing daňovou výhodu – měsíční splátky jsou plně daňově uznatelným nákladem. Pro soukromé osoby je hlavní výhodou absence starostí s prodejem ojetiny a ochrana před nečekanými náklady na opravy. Na konci smlouvy vůz jednoduše vrátíte a můžete přesednout do nového. Odpadá tak riziko ztráty hodnoty vozu, které při běžném vlastnictví může dosáhnout desítek procent pořizovací ceny. Díky tomu, že Cartop spolupracuje se všemi velkými leasingovými společnostmi na českém trhu, dokážeme najít objektivně nejvýhodnější nabídku pro vaši konkrétní situaci.
Proč jsou vaše nabídky tak zajímavé?
Naše nabídky jsou zajímavé díky unikátnímu obchodnímu modelu. Vozy řešíme ve velkých objemech přímo s importéry a autorizovanými dealery, čímž získáváme výrazně lepší nákupní podmínky než běžný zákazník. Tyto podmínky pak kombinujeme s financováním od všech velkých leasingových společností působících v České republice. Jsme jediní na trhu, kdo může spolupracovat se všemi poskytovateli – nejsme vázáni na jednu značku ani jednu leasingovou společnost. Díky tomu vám dokážeme objektivně porovnat desítky variant a doporučit tu, která nejlépe odpovídá vašim potřebám. Výsledkem je průměrná úspora oproti přímému oslovení jednoho dealera nebo leasingové společnosti. Každá nabídka na našem webu navíc prošla interním filtrem výhodnosti – zobrazujeme pouze vozy a konfigurace, které dávají ekonomicky smysl.
Pro koho jsou nabídky určené?
Naše nabídky jsou určené pro firmy, osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) i soukromé osoby. Cena je vždy stejná bez ohledu na to, zda auto pořizuje velká společnost, živnostník nebo jednotlivec. Firmy oceňují operativní leasing zejména kvůli daňové optimalizaci a přehlednému řízení nákladů na vozový park. OSVČ využívají možnost mít nový vůz bez jednorázové investice, která by zatížila jejich podnikání. Soukromé osoby volí operativní leasing pro pohodlí a předvídatelnost – jedna měsíční částka pokryje vše od servisu po pojištění. Všechny naše klienty spojuje to, že chtějí mít náklady na auto pod kontrolou a ušetřené prostředky využít efektivněji. Nabízíme vozy více než 50 značek, od městských hatchbacků po prémiová SUV, takže si vybere opravdu každý.
Co potřebuji ke schválení operativního leasingu?
Proces schválení je jednoduchý a probíhá kompletně online. U firem a OSVČ stačí doložit daňová přiznání za poslední dvě účetní období. U soukromých osob postačí potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. K tomu přidáte kopii občanského průkazu a řidičského průkazu – a to je vše. Celé schválení probíhá elektronicky, bez složitého papírování a osobních návštěv. Nemáte dvouletou historii podnikání? Není to překážka. U začínajících firem a OSVČ nám stačí doložit poslední tři měsíce účetní historie, případně můžete využít institut ručitele. Vždy hledáme cestu, jak řešení nastavit tak, aby vyhovovalo vaší konkrétní situaci. Schválení zpravidla proběhne do 2 až 3 dnů, u jednodušších žádostí i do 24 hodin, a o každém kroku vás budeme informovat.
Kdo je smluvním partnerem?
Cartop vystupuje jako tvůrce nabídek a nezávislý poradce – nejsme leasingová společnost ani autorizovaný dealer. Smluvním partnerem, se kterým uzavíráte leasingovou smlouvu, je vždy jedna z renomovaných leasingových společností působících na českém trhu. Patří mezi ně například společnosti ze skupin velkých bank a mezinárodních finančních institucí. Vůz si pak přebíráte u autorizovaného dealera dané značky. Díky tomuto modelu máte jistotu, že vaše smlouva je kryta stabilní finanční institucí, a zároveň získáváte výhodu nezávislého porovnání nabídek, které Cartop zajišťuje. Pokud byste v budoucnu potřebovali řešit cokoliv ohledně smlouvy, jsme vám k dispozici jako prostředník a poradce po celou dobu trvání leasingu.
Kde a jak probíhá předání vozu?
Předání vozu probíhá vždy u autorizovaného dealera dané značky – jedná se o největší a nejlépe vybavené showroomy v České republice. Termín předání si zvolíte sami podle svých možností. U vozů, které máme skladem, předání obvykle proběhne do 10 pracovních dnů od podpisu smlouvy. Vůz nejprve projde kompletní předprodejní kontrolou, důkladným vyčištěním a registrací. Při samotném předání vás pracovník dealera provede všemi funkcemi vozu, nastaví vám základní systémy a zodpoví případné dotazy. Celý proces trvá přibližně 30 až 60 minut. Pokud objednáváte vůz z výroby, předání naplánujeme ihned po jeho dodání do České republiky. O každém kroku vás budeme průběžně informovat, abyste přesně věděli, kdy svůj nový vůz převezmete.
Prohlédněte si:

Jsme tu pro vás
Po - Pá; 9-18 hod.
Dáme vám
TOP nabídku
Zanechte nám kontakt a nechte to na nás. Na základě vašich požadavků vám pošleme konkrétní nabídku s jasnými informacemi a férovou cenou.




