BMW X1 (U11)

SAV

Na trhu od 2021 - současnost

Diesel, Benzín, Hybrid
100–240 kW
Automat.
Přední, 4x4

BMW X1 (U11) je ve výrobě od roku 2022 a patří do segmentu SAV, což znamená, že kombinuje výhody SUV s všestranností a agilitou typickou pro menší automobily. Tato generace nabízí širokou škálu motorizací včetně benzínových, dieselových a hybridních variant, s výkonem od 136 do 326 HP. Všechny motorizace jsou vybaveny automatickou převodovkou a možností zvolit mezi předním pohonem nebo pohonem všech kol (4x4). Délka vozu 4,5 m a šířka 1,84 m poskytují dostatek prostoru i v městských podmínkách, zatímco zavazadlový prostor s objemem 490 až 1495 litrů pojme jak menší nákupy, tak větší zavazadla pro delší výlety. Rozvor 2692 mm zajišťuje stabilitu a komfort při jízdě. Díky těmto vlastnostem vyniká tento model jako praktický a variabilní vůz pro široké spektrum použití.

X1 (U11), Sériové provedení, Nemetalický lak "Black", front
BMW
BMW X1 (U11) M Modely v barvě BMW Individual - lak na přání – pohled zepředu
BMW X1 (U11) M Modely v barvě BMW Individual - lak na přání – pohled z boku
BMW X1 (U11) M Modely v barvě BMW Individual - lak na přání – pohled zezadu

Barva: BMW Individual - lak na přání

Interiér M Modely

  • X1 (U11), M Modely, interiér Umělá kůže Veganza perforovaná Coral Red/Black, dashboard
  • X1 (U11), M Modely, interiér Umělá kůže Veganza perforovaná Coral Red/Black, seats
  • X1 (U11), M Modely, interiér Umělá kůže Veganza perforovaná Atlas Grey/Smokey White, dashboard
  • X1 (U11), M Modely, interiér Umělá kůže Veganza perforovaná Atlas Grey/Smokey White, seats
  • X1 (U11), M Modely, interiér Umělá kůže Veganza perforovaná Castanea, dashboard
  • X1 (U11), M Modely, interiér Umělá kůže Veganza perforovaná Castanea, seats
  • X1 (U11), M Modely, interiér Umělá kůže Veganza perforovaná Smoke White, dashboard
  • X1 (U11), M Modely, interiér Umělá kůže Veganza perforovaná Smoke White, seats
  • X1 (U11), M Modely, interiér Umělá kůže Veganza perforovaná Black, dashboard
  • X1 (U11), M Modely, interiér Umělá kůže Veganza perforovaná Black, seats
  • X1 (U11), M Modely, interiér Kůže Vernasca Black/Black, dashboard
  • X1 (U11), M Modely, interiér Kůže Vernasca Black/Black, seats

Barvy

  • BMW Individual - lak na přání
  • BMW Individual metalický lak Frozen Portimao Blue
  • BMW Individual metalický lak Frozen Pure Grey
  • BMW Individual metalický lak Storm Bay
  • Metalický lak "Black Sapphire"
  • Metalický lak Cape York Green
  • Metalický lak Fire Red
  • Metalický lak M Portimao Blue
  • Metalický lak Space Silver
  • Nemetalický lak "Alpine White"

Motorizace a spotřeba BMW X1 (U11)

Palivo
Diesel
Výkon
110 kW (150 HP)
Převodovka
Automat.
Pohon
Přední
Zrychlení 0–100 km/h
8,9 s
Spotřeba
5 l/100 km
Palivo
Benzín
Výkon
100 kW (136 HP)
Převodovka
Automat.
Pohon
Přední
Zrychlení 0–100 km/h
9,2 s
Spotřeba
6,4 l/100 km
Palivo
Diesel
Výkon
120 kW (163 HP)
Převodovka
Automat.
Pohon
Přední
Zrychlení 0–100 km/h
8,5 s
Spotřeba
4,5 l/100 km
Palivo
Diesel
Výkon
120 kW (163 HP)
Převodovka
Automat.
Pohon
4x4
Zrychlení 0–100 km/h
8,6 s
Spotřeba
4,8 l/100 km
Palivo
Benzín
Výkon
125 kW (170 HP)
Převodovka
Automat.
Pohon
Přední
Zrychlení 0–100 km/h
8,3 s
Spotřeba
5,7 l/100 km
Palivo
Diesel
Výkon
155 kW (211 HP)
Převodovka
Automat.
Pohon
4x4
Zrychlení 0–100 km/h
7,4 s
Spotřeba
4,7 l/100 km
Palivo
Benzín
Výkon
160 kW (218 HP)
Převodovka
Automat.
Pohon
4x4
Zrychlení 0–100 km/h
7,1 s
Spotřeba
6,3 l/100 km
Palivo
Hybrid
Výkon
180 kW (245 HP)
Převodovka
Automat.
Pohon
4x4
Zrychlení 0–100 km/h
6,8 s
Spotřeba
0,7 l/100 km
Palivo
Hybrid
Výkon
240 kW (326 HP)
Převodovka
Automat.
Pohon
4x4
Zrychlení 0–100 km/h
5,6 s
Spotřeba
0,7 l/100 km
Palivo
Benzín
Výkon
221 kW (300 HP)
Převodovka
Automat.
Pohon
4x4
Zrychlení 0–100 km/h
5,4 s
Spotřeba
7,8 l/100 km

Rozměry BMW X1 (U11)

Délka
4 500 mm
Šířka
1 845 mm
Výška
1 630 mm
Rozvor
2 692 mm
Rozchod vpředu
1 592 mm
Rozchod vzadu
1 593 mm
Provozní hmotnost
1 575–1 935 kg
Rozměry vozu: délka 4 500 mm, šířka 1 845 mm, výška 1 630 mmSchematický nákres půdorysu a bokorysu vozu o délce 4 500 mm, šířce 1 845 mm a výšce 1 630 mm v měřítku proti standardnímu parkovacímu stání 2 500 mm × 5 000 mm a vratům garáže o výšce 2 000 mm.4 500 mm1 845 mm1 630 mmvrata 2 000 mmstání 2 500 mm × 5 000 mm

Vejde se BMW X1 (U11) na běžné stání a do garáže?

Počítáme s rezervou 20 cm na každé straně: standardní stání měří 2,5 × 5 m, běžná vrata garáže jsou vysoká 2 m.

  • standardní stání 2,5 × 5 mano, rezerva 30 cm na délku a 46 cm na šířku
  • vrata garáže 2 mano, rezerva 17 cm

Srovnání se segmentem SUV

  • Délka -21 cm oproti mediánu SUV
  • Šířka 0 cm oproti mediánu SUV
  • Výška -7 cm oproti mediánu SUV
Rozměry SUV v přehledu
Vejde se mi do garáže? Ověřit vlastní rozměry

Objem kufru, nádrž a spotřeba

Objem kufru
490–1 495 l
Objem palivové nádrže
47–54 l
Spotřeba kombinovaná
0,7–7,8 l/100 km

Výbavy

  • BMW X1 (U11) M Modely

    M Modely

  • BMW X1 (U11) M Sportovní Paket

    M Sportovní Paket

  • BMW X1 (U11) M sportovní paket Pro

    M sportovní paket Pro

  • BMW X1 (U11) Sériové provedení

    Sériové provedení

  • BMW X1 (U11) X-Line

    X-Line

Videa BMW X1 (U11)

Časté otázky

Jaké má BMW X1 (U11) rozměry?

BMW X1 (U11) měří 4 500 mm na délku, 1 845 mm na šířku a 1 630 mm na výšku. Rozvor náprav měří 2 692 mm.

Vejde se BMW X1 (U11) do běžné garáže?

Na standardní stání 2,5 × 5 m se BMW X1 (U11) vejde s rezervou 30 cm na délku a 46 cm na šířku a pod vrata garáže 2 m projede s rezervou 17 cm. Počítáme s manévrovací rezervou 20 cm na každé straně.

Jak vysoký je BMW X1 (U11)?

BMW X1 (U11) měří na výšku 1 630 mm. Pod vrata garáže 2 m projede s rezervou 17 cm.

Jak velký má BMW X1 (U11) kufr?

BMW X1 (U11) má objem kufru 490 až 1 495 litrů.

Jakou má BMW X1 (U11) nádrž?

BMW X1 (U11) má nádrž o objemu 47–54 litrů podle motorizace.

Jaké motory má BMW X1 (U11)?

BMW X1 (U11) nabízí 10 motorizací (Diesel, Benzín, Hybrid). Výkon se pohybuje od 100 do 240 kW.

Jakou má BMW X1 (U11) spotřebu?

BMW X1 (U11) má kombinovanou spotřebu 0,7–7,8 l/100 km podle zvolené motorizace.

Jaké barvy má BMW X1 (U11)?

BMW X1 (U11) nabízí 10 barev laku — BMW Individual - lak na přání, BMW Individual metalický lak Frozen Portimao Blue, BMW Individual metalický lak Frozen Pure Grey, BMW Individual metalický lak Storm Bay, Metalický lak "Black Sapphire", Metalický lak Cape York Green, Metalický lak Fire Red, Metalický lak M Portimao Blue a další.

Jaké výbavy má BMW X1 (U11)?

BMW X1 (U11) se nabízí ve 5 výbavách — M Modely, M Sportovní Paket, M sportovní paket Pro, Sériové provedení, X-Line.

Od kdy se BMW X1 (U11) vyrábí?

BMW X1 (U11) se vyrábí v období 2021 - současnost.

Často
kladené otázky

Vyplatí se mi operativní leasing?

Operativní leasing se vyplatí především těm, kdo chtějí nový vůz bez velké počáteční investice a s předvídatelnými měsíčními náklady. Měsíční splátka zahrnuje financování i amortizaci vozidla a obvykle také pojištění a servis – většina nákladů je tak soustředěná do jedné částky. Pro firmy a OSVČ přináší operativní leasing daňovou výhodu – měsíční splátky jsou plně daňově uznatelným nákladem. Pro soukromé osoby je hlavní výhodou absence starostí s prodejem ojetiny a ochrana před nečekanými náklady na opravy. Na konci smlouvy vůz jednoduše vrátíte a můžete přesednout do nového. Odpadá tak riziko ztráty hodnoty vozu, které při běžném vlastnictví může dosáhnout desítek procent pořizovací ceny. Díky tomu, že Cartop spolupracuje se všemi velkými leasingovými společnostmi na českém trhu, dokážeme najít objektivně nejvýhodnější nabídku pro vaši konkrétní situaci.

Proč jsou vaše nabídky tak zajímavé?

Naše nabídky jsou zajímavé díky unikátnímu obchodnímu modelu. Vozy řešíme ve velkých objemech přímo s importéry a autorizovanými dealery, čímž získáváme výrazně lepší nákupní podmínky než běžný zákazník. Tyto podmínky pak kombinujeme s financováním od všech velkých leasingových společností působících v České republice. Jsme jediní na trhu, kdo může spolupracovat se všemi poskytovateli – nejsme vázáni na jednu značku ani jednu leasingovou společnost. Díky tomu vám dokážeme objektivně porovnat desítky variant a doporučit tu, která nejlépe odpovídá vašim potřebám. Výsledkem je průměrná úspora oproti přímému oslovení jednoho dealera nebo leasingové společnosti. Každá nabídka na našem webu navíc prošla interním filtrem výhodnosti – zobrazujeme pouze vozy a konfigurace, které dávají ekonomicky smysl.

Pro koho jsou nabídky určené?

Naše nabídky jsou určené pro firmy, osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) i soukromé osoby. Cena je vždy stejná bez ohledu na to, zda auto pořizuje velká společnost, živnostník nebo jednotlivec. Firmy oceňují operativní leasing zejména kvůli daňové optimalizaci a přehlednému řízení nákladů na vozový park. OSVČ využívají možnost mít nový vůz bez jednorázové investice, která by zatížila jejich podnikání. Soukromé osoby volí operativní leasing pro pohodlí a předvídatelnost – jedna měsíční částka pokryje vše od servisu po pojištění. Všechny naše klienty spojuje to, že chtějí mít náklady na auto pod kontrolou a ušetřené prostředky využít efektivněji. Nabízíme vozy více než 50 značek, od městských hatchbacků po prémiová SUV, takže si vybere opravdu každý.

Co potřebuji ke schválení operativního leasingu?

Proces schválení je jednoduchý a probíhá kompletně online. U firem a OSVČ stačí doložit daňová přiznání za poslední dvě účetní období. U soukromých osob postačí potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. K tomu přidáte kopii občanského průkazu a řidičského průkazu – a to je vše. Celé schválení probíhá elektronicky, bez složitého papírování a osobních návštěv. Nemáte dvouletou historii podnikání? Není to překážka. U začínajících firem a OSVČ nám stačí doložit poslední tři měsíce účetní historie, případně můžete využít institut ručitele. Vždy hledáme cestu, jak řešení nastavit tak, aby vyhovovalo vaší konkrétní situaci. Schválení zpravidla proběhne do 2 až 3 dnů, u jednodušších žádostí i do 24 hodin, a o každém kroku vás budeme informovat.

Kdo je smluvním partnerem?

Cartop vystupuje jako tvůrce nabídek a nezávislý poradce – nejsme leasingová společnost ani autorizovaný dealer. Smluvním partnerem, se kterým uzavíráte leasingovou smlouvu, je vždy jedna z renomovaných leasingových společností působících na českém trhu. Patří mezi ně například společnosti ze skupin velkých bank a mezinárodních finančních institucí. Vůz si pak přebíráte u autorizovaného dealera dané značky. Díky tomuto modelu máte jistotu, že vaše smlouva je kryta stabilní finanční institucí, a zároveň získáváte výhodu nezávislého porovnání nabídek, které Cartop zajišťuje. Pokud byste v budoucnu potřebovali řešit cokoliv ohledně smlouvy, jsme vám k dispozici jako prostředník a poradce po celou dobu trvání leasingu.

Kde a jak probíhá předání vozu?

Předání vozu probíhá vždy u autorizovaného dealera dané značky – jedná se o největší a nejlépe vybavené showroomy v České republice. Termín předání si zvolíte sami podle svých možností. U vozů, které máme skladem, předání obvykle proběhne do 10 pracovních dnů od podpisu smlouvy. Vůz nejprve projde kompletní předprodejní kontrolou, důkladným vyčištěním a registrací. Při samotném předání vás pracovník dealera provede všemi funkcemi vozu, nastaví vám základní systémy a zodpoví případné dotazy. Celý proces trvá přibližně 30 až 60 minut. Pokud objednáváte vůz z výroby, předání naplánujeme ihned po jeho dodání do České republiky. O každém kroku vás budeme průběžně informovat, abyste přesně věděli, kdy svůj nový vůz převezmete.

Prohlédněte si:

Curved line
Jsme tu pro vás

Jsme tu pro vás

Po - Pá; 9-18 hod.

Dáme vám
TOP nabídku

Zanechte nám kontakt a nechte to na nás. Na základě vašich požadavků vám pošleme konkrétní nabídku s jasnými informacemi a férovou cenou.