BMW Řada 2 Active Tourer (U06)
Kombi MPV
Na trhu od 2020 - současnost


Jak vypadá BMW Řada 2 Active Tourer (U06)



Barva: BMW Individual metalický lak Storm Bay
Interiér Luxury Line
Barvy
- BMW Individual metalický lak Storm Bay
- Metalický lak "Black Sapphire"
- Metalický lak "Mineral White"
- Metalický lak Fire Red
- Metalický lak Night Dusk Blue
- Metalický lak Sanremo Green
- Metalický lak Skyscraper Grey
- Metalický lak Sparkling Copper Grey
- Nemetalický lak "Alpine White"
- Nemetalický lak "Black"
Motorizace a spotřeba BMW Řada 2 Active Tourer (U06)
| Název | Palivo | Výkon | Převodovka | Pohon | Zrychlení 0–100 km/h | Spotřeba |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 218d (150 Hp) Steptronic | Diesel | 110 kW (150 HP) | Automat. | Přední | 8,8 s | 4,8 l/100 km |
| 218i (136 Hp) Steptronic | Benzín | 100 kW (136 HP) | Automat. | Přední | 9 s | 6,2 l/100 km |
| 218i (96 kW) | Benzín | 96 kW (131 HP) | Automat. | Přední | 10,1 s | - |
| 220d (163 Hp) Steptronic | Diesel | 120 kW (163 HP) | Automat. | Přední | 8,3 s | 4,5 l/100 km |
| 220i (170 Hp) Steptronic | Benzín | 125 kW (170 HP) | Automat. | Přední | 8,1 s | 5,7 l/100 km |
| 223d xDrive (211 Hp) Steptronic | Diesel | 155 kW (211 HP) | Automat. | 4x4 | 7,3 s | 4,7 l/100 km |
| 223i xDrive (218 Hp) Steptronic | Benzín | 160 kW (218 HP) | Automat. | 4x4 | 6,9 s | 6,1 l/100 km |
| 225e xDrive (245 Hp) Steptronic | Hybrid | 180 kW (245 HP) | Automat. | 4x4 | 6,7 s | 0,8 l/100 km |
| 230e xDrive (326 Hp) Steptronic | Hybrid | 240 kW (326 HP) | Automat. | 4x4 | 5,5 s | 0,8 l/100 km |
- Palivo
- Diesel
- Výkon
- 110 kW (150 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- Přední
- Zrychlení 0–100 km/h
- 8,8 s
- Spotřeba
- 4,8 l/100 km
- Palivo
- Benzín
- Výkon
- 100 kW (136 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- Přední
- Zrychlení 0–100 km/h
- 9 s
- Spotřeba
- 6,2 l/100 km
- Palivo
- Benzín
- Výkon
- 96 kW (131 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- Přední
- Zrychlení 0–100 km/h
- 10,1 s
- Spotřeba
- -
- Palivo
- Diesel
- Výkon
- 120 kW (163 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- Přední
- Zrychlení 0–100 km/h
- 8,3 s
- Spotřeba
- 4,5 l/100 km
- Palivo
- Benzín
- Výkon
- 125 kW (170 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- Přední
- Zrychlení 0–100 km/h
- 8,1 s
- Spotřeba
- 5,7 l/100 km
- Palivo
- Diesel
- Výkon
- 155 kW (211 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- 4x4
- Zrychlení 0–100 km/h
- 7,3 s
- Spotřeba
- 4,7 l/100 km
- Palivo
- Benzín
- Výkon
- 160 kW (218 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- 4x4
- Zrychlení 0–100 km/h
- 6,9 s
- Spotřeba
- 6,1 l/100 km
- Palivo
- Hybrid
- Výkon
- 180 kW (245 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- 4x4
- Zrychlení 0–100 km/h
- 6,7 s
- Spotřeba
- 0,8 l/100 km
- Palivo
- Hybrid
- Výkon
- 240 kW (326 HP)
- Převodovka
- Automat.
- Pohon
- 4x4
- Zrychlení 0–100 km/h
- 5,5 s
- Spotřeba
- 0,8 l/100 km
Rozměry BMW Řada 2 Active Tourer (U06)
- Délka
- 4 386 mm
- Šířka
- 1 824 mm
- Výška
- 1 576 mm
- Rozvor
- 2 670 mm
- Rozchod vpředu
- 1 583 mm
- Rozchod vzadu
- 1 584 mm
- Provozní hmotnost
- 1 545–1 920 kg
Vejde se BMW Řada 2 Active Tourer (U06) na běžné stání a do garáže?
Počítáme s rezervou 20 cm na každé straně: standardní stání měří 2,5 × 5 m, běžná vrata garáže jsou vysoká 2 m.
- standardní stání 2,5 × 5 mano, rezerva 41 cm na délku a 48 cm na šířku
- vrata garáže 2 mano, rezerva 22 cm
Srovnání se segmentem Kombi a MPV
- Délka -19 cm oproti mediánu kombi a MPV
- Šířka +6 cm oproti mediánu kombi a MPV
- Výška 0 cm oproti mediánu kombi a MPV
Objem kufru, nádrž a spotřeba
- Objem kufru
- 415–1 405 l
- Objem palivové nádrže
- 47–54 l
- Spotřeba kombinovaná
- 0,8–6,2 l/100 km
Výbavy

Luxury Line

M Sportovní Paket

Sériové provedení
Časté otázky
Jaké má BMW Řada 2 Active Tourer (U06) rozměry?
BMW Řada 2 Active Tourer (U06) měří 4 386 mm na délku, 1 824 mm na šířku a 1 576 mm na výšku. Rozvor náprav měří 2 670 mm.
Vejde se BMW Řada 2 Active Tourer (U06) do běžné garáže?
Na standardní stání 2,5 × 5 m se BMW Řada 2 Active Tourer (U06) vejde s rezervou 41 cm na délku a 48 cm na šířku a pod vrata garáže 2 m projede s rezervou 22 cm. Počítáme s manévrovací rezervou 20 cm na každé straně.
Jak vysoký je BMW Řada 2 Active Tourer (U06)?
BMW Řada 2 Active Tourer (U06) měří na výšku 1 576 mm. Pod vrata garáže 2 m projede s rezervou 22 cm.
Jak velký má BMW Řada 2 Active Tourer (U06) kufr?
BMW Řada 2 Active Tourer (U06) má objem kufru 415 až 1 405 litrů.
Jakou má BMW Řada 2 Active Tourer (U06) nádrž?
BMW Řada 2 Active Tourer (U06) má nádrž o objemu 47–54 litrů podle motorizace.
Jaké motory má BMW Řada 2 Active Tourer (U06)?
BMW Řada 2 Active Tourer (U06) nabízí 9 motorizací (Diesel, Benzín, Hybrid). Výkon se pohybuje od 96 do 240 kW.
Jakou má BMW Řada 2 Active Tourer (U06) spotřebu?
BMW Řada 2 Active Tourer (U06) má kombinovanou spotřebu 0,8–6,2 l/100 km podle zvolené motorizace.
Jaké barvy má BMW Řada 2 Active Tourer (U06)?
BMW Řada 2 Active Tourer (U06) nabízí 10 barev laku — BMW Individual metalický lak Storm Bay, Metalický lak "Black Sapphire", Metalický lak "Mineral White", Metalický lak Fire Red, Metalický lak Night Dusk Blue, Metalický lak Sanremo Green, Metalický lak Skyscraper Grey, Metalický lak Sparkling Copper Grey a další.
Jaké výbavy má BMW Řada 2 Active Tourer (U06)?
BMW Řada 2 Active Tourer (U06) se nabízí ve 3 výbavách — Luxury Line, M Sportovní Paket, Sériové provedení.
Od kdy se BMW Řada 2 Active Tourer (U06) vyrábí?
BMW Řada 2 Active Tourer (U06) se vyrábí v období 2020 - současnost.
Často
kladené otázky
Vyplatí se mi operativní leasing?
Operativní leasing se vyplatí především těm, kdo chtějí nový vůz bez velké počáteční investice a s předvídatelnými měsíčními náklady. Měsíční splátka zahrnuje financování i amortizaci vozidla a obvykle také pojištění a servis – většina nákladů je tak soustředěná do jedné částky. Pro firmy a OSVČ přináší operativní leasing daňovou výhodu – měsíční splátky jsou plně daňově uznatelným nákladem. Pro soukromé osoby je hlavní výhodou absence starostí s prodejem ojetiny a ochrana před nečekanými náklady na opravy. Na konci smlouvy vůz jednoduše vrátíte a můžete přesednout do nového. Odpadá tak riziko ztráty hodnoty vozu, které při běžném vlastnictví může dosáhnout desítek procent pořizovací ceny. Díky tomu, že Cartop spolupracuje se všemi velkými leasingovými společnostmi na českém trhu, dokážeme najít objektivně nejvýhodnější nabídku pro vaši konkrétní situaci.
Proč jsou vaše nabídky tak zajímavé?
Naše nabídky jsou zajímavé díky unikátnímu obchodnímu modelu. Vozy řešíme ve velkých objemech přímo s importéry a autorizovanými dealery, čímž získáváme výrazně lepší nákupní podmínky než běžný zákazník. Tyto podmínky pak kombinujeme s financováním od všech velkých leasingových společností působících v České republice. Jsme jediní na trhu, kdo může spolupracovat se všemi poskytovateli – nejsme vázáni na jednu značku ani jednu leasingovou společnost. Díky tomu vám dokážeme objektivně porovnat desítky variant a doporučit tu, která nejlépe odpovídá vašim potřebám. Výsledkem je průměrná úspora oproti přímému oslovení jednoho dealera nebo leasingové společnosti. Každá nabídka na našem webu navíc prošla interním filtrem výhodnosti – zobrazujeme pouze vozy a konfigurace, které dávají ekonomicky smysl.
Pro koho jsou nabídky určené?
Naše nabídky jsou určené pro firmy, osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) i soukromé osoby. Cena je vždy stejná bez ohledu na to, zda auto pořizuje velká společnost, živnostník nebo jednotlivec. Firmy oceňují operativní leasing zejména kvůli daňové optimalizaci a přehlednému řízení nákladů na vozový park. OSVČ využívají možnost mít nový vůz bez jednorázové investice, která by zatížila jejich podnikání. Soukromé osoby volí operativní leasing pro pohodlí a předvídatelnost – jedna měsíční částka pokryje vše od servisu po pojištění. Všechny naše klienty spojuje to, že chtějí mít náklady na auto pod kontrolou a ušetřené prostředky využít efektivněji. Nabízíme vozy více než 50 značek, od městských hatchbacků po prémiová SUV, takže si vybere opravdu každý.
Co potřebuji ke schválení operativního leasingu?
Proces schválení je jednoduchý a probíhá kompletně online. U firem a OSVČ stačí doložit daňová přiznání za poslední dvě účetní období. U soukromých osob postačí potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. K tomu přidáte kopii občanského průkazu a řidičského průkazu – a to je vše. Celé schválení probíhá elektronicky, bez složitého papírování a osobních návštěv. Nemáte dvouletou historii podnikání? Není to překážka. U začínajících firem a OSVČ nám stačí doložit poslední tři měsíce účetní historie, případně můžete využít institut ručitele. Vždy hledáme cestu, jak řešení nastavit tak, aby vyhovovalo vaší konkrétní situaci. Schválení zpravidla proběhne do 2 až 3 dnů, u jednodušších žádostí i do 24 hodin, a o každém kroku vás budeme informovat.
Kdo je smluvním partnerem?
Cartop vystupuje jako tvůrce nabídek a nezávislý poradce – nejsme leasingová společnost ani autorizovaný dealer. Smluvním partnerem, se kterým uzavíráte leasingovou smlouvu, je vždy jedna z renomovaných leasingových společností působících na českém trhu. Patří mezi ně například společnosti ze skupin velkých bank a mezinárodních finančních institucí. Vůz si pak přebíráte u autorizovaného dealera dané značky. Díky tomuto modelu máte jistotu, že vaše smlouva je kryta stabilní finanční institucí, a zároveň získáváte výhodu nezávislého porovnání nabídek, které Cartop zajišťuje. Pokud byste v budoucnu potřebovali řešit cokoliv ohledně smlouvy, jsme vám k dispozici jako prostředník a poradce po celou dobu trvání leasingu.
Kde a jak probíhá předání vozu?
Předání vozu probíhá vždy u autorizovaného dealera dané značky – jedná se o největší a nejlépe vybavené showroomy v České republice. Termín předání si zvolíte sami podle svých možností. U vozů, které máme skladem, předání obvykle proběhne do 10 pracovních dnů od podpisu smlouvy. Vůz nejprve projde kompletní předprodejní kontrolou, důkladným vyčištěním a registrací. Při samotném předání vás pracovník dealera provede všemi funkcemi vozu, nastaví vám základní systémy a zodpoví případné dotazy. Celý proces trvá přibližně 30 až 60 minut. Pokud objednáváte vůz z výroby, předání naplánujeme ihned po jeho dodání do České republiky. O každém kroku vás budeme průběžně informovat, abyste přesně věděli, kdy svůj nový vůz převezmete.
Prohlédněte si:

Jsme tu pro vás
Po - Pá; 9-18 hod.
Dáme vám
TOP nabídku
Zanechte nám kontakt a nechte to na nás. Na základě vašich požadavků vám pošleme konkrétní nabídku s jasnými informacemi a férovou cenou.























